O nás

Naša spoločnosť Vám ponúka služby v oblasti vnútroštátnej a medzinárodnej prepravy osôb s centrom v Piešťanoch. Prioritou firmy je uspokojiť potreby a požiadavky našich zákazníkov a zabezpečiť pravidelnú, pohodlnú a hlavne bezpečnú prepravu na miesto určenia. Preprava a taxi služba je zabezpečená profesionálnymi vodičmi, s bohatými skúsenosťami a dlhoročnou praxou. Prepravné služby poskytujeme vozidlami Škoda SuperB combi.

Prestížne ocenenie „Taxi roka 2009-2010“ získal model Škoda Superb 2,0 TDI CR 125 kW (170 k) od redakcie magazínu profesionálnych taxikárov L ´Officiel du Taxi v Paríži.

Ocenenie „Taxi roka“ sa udeľuje každoročne vozidlu, ktoré je najlepšie spĺňa vysoké nároky taxikárskej profesie na pohodlie, priestornosť, výkon, ale tiež úspornú a bezporuchovú prevádzku. V tomto roku sa v boji o prestížny titul „Taxi roka“ stretlo až 35 vozidiel z produkcie 22 automobilových značiek.

Nová Škoda Superb je vlajkovou loďou automobilky Škoda. Toto elegantné vozidlo vyššej strednej triedy ponúka vysoký komfort pre vodiča aj pasažierov, nadštandardnú bezpečnosť a množstvo praktických riešení, ktoré zvyšujú pôžitok z jazdy. Veľkorysý vnútorný priestor robí z modelu Superb jedno z najpriestrannejších vozidiel vo svojej triede.